Перетяжка ліжка

ᐈ【перетяжка ЛІЖКА】✅ в Києві ⚡ Великий вибір якісних матеріалів ✅ Оптимальні ціни на ⚡【перетяжка м’якого ліжка】Київ ✅ Гарантія 2 роки ⚡ Знижки та Акції. Оббивка ліжка тканиною в Києві. Перетяжка артмебель.

Замовити перетяжку м’якого ліжка

Перетяжка ліжка

Фото перетяжки ліжка


Якісна перетяжка м’якого ліжка

Перетяжка ліжка

Вартість перетяжки м’якого ліжка

Перетяжка ліжка Ціна перетяжки ліжка “за роботу майстра”
Перетяжка маленького ліжка От 1800 грн.
Перетяжка великого ліжка  от 2400 грн.
Ремонт ліжка от 600 грн.

* Ціна на перетяжку і ремонт м’якої ліжка вказана за роботу, вартість матеріалів рахується окремо

Ремонт і перетяжка ліжка

Артмебель – це меблева студія, яка надає високоякісні послуги з повного або часткового ремонту м’яких ліжок. Ми пропонуємо перетяжку головах, а також каркаса ліжка. Зміна оббивки необхідна, коли виріб втратило привабливий зовнішній вигляд, видно потертості, є пошкодження матеріалу, каркаса. Найбільш грамотним рішенням в даній ситуації буде звернутися до висококваліфікованих професіоналів нашої компанії, які мають багатий досвід ремонту та перетяжки різних виробів.

Оббивка м’яких ліжок

До того ж, наша компанія пропонує широкий асортимент оббивних матеріалів різного цінового сегмента, включаючи тканини, шкірозамінник, шкіру. Фахівці Артмебель відрізняються тим, що завдяки їх умінь і навичок, наші клієнти отримають ідеальне готовий виріб, яке прослужить не один рік.

Перетягнути ліжко з екокожі

Злагоджена робота наших співробітників, сучасне обладнання і технології безумовно гарантують високу якість реставраційних робіт, а в подальшому тривалий термін експлуатаціі.Перетяжка ліжка від Артмебель в Києві. З огляду на досить високі ціни на м’які ліжка, перетяжка стане правильним вибором. Перетяжка меблів. До того ж, можливо замовити ремонт ліжка з деякою зміною дизайну. В результаті ви зможете отримати оновлену версію улюбленого предмета інтер’єру, який стане родзинкою вашої спальні.