Перетяжка шкіряних меблів

ᐈ【Перетяжка шкіряних МЕБЛІВ】✅ в Києві ⚡ Великий вибір якісних матеріалів ✅ Оптимальні ціни на ⚡【перетяжка шкіряних диванів】Київ ✅ Гарантія 2 роки ⚡ Знижки та Акції. Наша майстерня здійснює всі різновиди робіт з перетяжки м’яких меблів і ремонту. Перетяжка дивана зі шкіри Київ. Основне напрямків нашої роботи – це перетяжка шкіряних меблів як домашньої, так і представницького класу.

Перетяжка шкіряних м’яких меблів

Перетяжка шкіряних меблів

Ремонт шкіряних меблів

Перетяжка шкіряних меблів

Замовити перетяжку меблів зі шкіри


Оббивка шкіряних меблів

Перетяжка шкіряних меблів

Вартість перетяжки і ремонту шкіряних меблів

Перетяжка шкіряних меблів Вартість перетяжки шкіряних м’яких меблів “за роботу майстра”
Дивани зі шкіри от 2500 грн
Кутовий диван зі шкіри от 3600 грн
Крісла з шкіра от 1000 грн
Стільці зі шкіри от 350 грн
* Ціна за перетяжку і ремонт шкіряних меблів, без матеріалів.

Перетяжка шкіряних м’яких меблів

Шкіряні м’які меблі дуже популярна серед покупців, завдяки розкішному зовнішньому вигляду, а також значному терміну експлуатації. Але навіть якщо користуватися нею дбайливо і акуратно, з часом шкіра втрачає свою привабливість. Високоякісна перетяжка шкіряних м’яких меблів – це непростий, високотехнологічний процес, завдяки якому, ваші улюблені предмети інтер’єру отримають новий зовнішній вигляд, а також триватиме термін їх використання.

Компания Артмебели Киев

Якісна перетяжка і ремонт шкіряних меблів

Навіть при невеликих розтратах, ви отримаєте відреставровану шкіряні м’які меблі, яка вигідно прикрасить ваш будинок або офіс і прослужить ще не один рік. Замовити перетяжку дивана. Адже, як відомо, ціни на новий шкіряний диван, наприклад, досить високі і не кожному по кишені.

Якісна перетяжка шкіряних меблів

Перетяжка шкіряних меблів

Перетяжка шкіряного дивана

Наша компанія Артмебель надає послуги з перетяжки м’яких меблів зі шкіри, пропонуючи матеріали перевірених постачальників і забезпечуючи ремонтно-реставраційні роботи високої якості у встановлені терміни.

Реставрація шкіряних меблів: диванів і ліжок

Перетяжка шкіряних меблів

Ремонт шкіряного дивана в Києві

Наші професіонали продіагностіруют каркас меблів, розкладний механізм, якщо він є в наявності, і при необхідності здійснять їх заміну. Щоб замовити послуги з перетяжки м’яких шкіряних меблів з збереженням або зміною їх дизайну за вигідними цінами, звертайтеся в Артмебель і ви отримаєте гідний результат.