Перетяжка меблів відгуки Київ

Замовив пертяжку великого кутового дивана + ремонт механізму та заміну поролону. Я був у приємному шоці від якості роботи та швидкості. Можу сміливо рекомендувати Артмеблі. Диван після перетяжки та ремонту, став виглядати ще краще ніж новий! Ось що означає професіонали!

Віктор


Я довго думала щоб купити нові меблі. Але ціни зараз дуже зросли і низькі матеріали. Ми задумалися про перетяжку меблів. Почитали відгуки і вирішили звернутися до Артмебелі за перетяжкою. Менеджер Сергій дуже професійно нас проконсультував та підібрав потрібні матеріали. У результаті нам Артмебелі перетягли барні стільці, ліжко, крісло. У стильних італійських тканинах. І це все вийшло втричі дешевше, ніж купувати нове, і найголовніше, що матеріал вибрали дорогий та якісний. Ще раз дякую Артмебелі! Тепер будемо тільки до вас звертатися та радити всім!

Анастасия


Я замовила в компанії Артмебелі перетяжку комплекту м’яких меблів, диван і два крісла, робота з перетяжки вийшла дуже якісна, всі шви рівні, терміном всього два тижні, дякую вам! Відгуки про перетяжку меблів компанії Артмеблі повністю підтверджені!

Виктория Рудник


Вирішила замовити у фірмі артмеблів перетяжку дивана та крісла, я дуже вражена якістю та сервісом, це дуже гідно виконана робота, диван та крісла стали ще краще ніж колись купили. Я рекомендую цю фірму, дійсно №1 по перетяжці меблів, відгуки правдиві

Анна Ивановна


Я задоволений дуже роботою з перетяжки дивана та зміни дизайну, про фірму Артмебелі, яка займається перетяжкою, дуже багато хороших відгуків, і не дарма! Рівень роботи дуже високому рівні. Спасибі вам. Ви молодці!

Антон Смек


Звернулися за перетяжкою меблів у фірму Артмебелі, почитали багато хороших відгуків, роботу дійсно роблять на найвищому рівні, сервіс на висоті, менеджер Сергій порадив відмінну тканину, дякую цій фірмі за такий підхід

Игорь Дубинин


Диван перетягнули дуже класно, за якістю стало навіть краще, ніж купували новий. Артмеблі майстри своєї справи. Тепер тільки до вас і звертатимуся. Ви найкращі по перетяжці меблів, не дарма такі відгуки про вас!

Анна Николаевна


Перетяжка шкіряного дивана вийшла шикарною. Прочитавши відгуки про компанію Артмебелі, яка займається перетяжкою м’яких меблів вже років 15, вирішили скористатися послугою перетяжки, а також трохи підремонтувати диван, оскільки згодом просів поролон. Все вдало вийшло! Дякуємо Вам!

Андрей Осадчук


Хочу доповнити відгук про компанію Артмебелі, яка дуже якісно перетягнула наш будь-який диван. Якість чудова…

Алла Пономарева


Багато куди зверталася з ремонту та перетяжки меблів. Але інші відгуки про компанію Артмеблі яка в комплексі виконує перетяжку та ремонт будь-яких м’яких меблів, була приємно здивована, дуже професійно виконана робота. Якість супер! Раджу!

Инесса Ольжич


Звернулися за рекомендацією до фірми з перетяжки та ремонту меблів Артмебелі. Якістю залишився задоволеним. Вибір оббивок великий, взяли антикіготь. За таку роботу та відгук не шкода залишити. Дякую.

Артур Олегович


Ця фірма перетягла нам диван, за термінами вийшло швидко. Якість виконання хороша!

Карина Майлова


Замовляли перетяжку дивана, крісла та пуфика. Всі зробили чудово, роботою залишилися задоволені. Дизайнер-технолог вибрав гарний та міцний матеріал оббивки. Діти молодці, великі професіонали. Дякую Вам за Вашу роботу. Радимо Вас радити

Анастасия Бойченко


Перетягнули диван і два крісла, якість нереально крута, тканин великий вибір для оббивки. Це той випадок, коли відгуки реально правдиві. Компанія Артмеблі з перетяжки – Супер!

Марина Ясенко


У нас вдома стояв старий комплект меблів, диван та крісло, викликали компанію артмеблів після прочитання відгуків про їхню роботу. І ось через два тижні наш диван та крісло як нові. Спасибі вам!

 

Николай Алаев


Перетягнули наш диван у кімнату, скомбінували дві тканини, дуже добре на вигляд! Я задоволена роботою фірми Артмебелі.

Марина Андреенко


Це найкраща фірма з перетяжки м’яких меблів у Києві. Артмеблі #1. Здали на перетяжку комплект італійських м’яких меблів, тканину підібрали шикарну, якість роботи дуже хороша. Спасибі вам!

Ярослав Пархоменко


Перетяжка дивана і двох крісел зайняла лише тиждень, дуже якісно все зробили, дякую майстрам з компанії Артмебелі!

 

Виталий Наливкин


Зверталися в компанію з перетяжки меблів Артмебелі за рекомендацією та позитивними відгуками, профі справжні, наш диван і крісла тепер на вигляд як тільки з магазину

 

Анна Орлова


Замовляла перетяжку чотирьох крісел для кухні, робота виконана добре. Майстри молодці!

 

Мася Андрийчук


Звернулася по перетяжці великого дивана у вітальню. Купівля нового дивана коштує дорого. А артмеблі вдвічі дешевше все зробив, та ще й в італійській тканині. Відгуки про перетяжку меблів тут супер. Тепер розумію, що не дарма.

 

Юля Квашника


Потрібна була часткова перетяжка шкіряного дивана, роботу виконали досить добре, шкіру підібрали максимально схожу.

 

Мария Конотопская


Наша компанія замовила перетяжку офісних диванів в Артмеблі. Перетягнули нам у дуже класну тканину. Вартість перетяжки виходить у два рази дешевше ніж купувати новий диван. Якість хороша, зробили нам знижку, Артмеблі лідер у сфері перетяжки м’яких меблів, відгуки це дуже добре підтверджують. Успіхів вам у розвитку.

 

Андрей Котырло


Начитавшись позитивних відгуків щодо перетяжки меблів у цій фірмі Артмебелі, вирішили також скористатися послугою. Роботу зробили якісно, за термінами навіть раніше вийшло. Дякую! Ми задоволені!

 

Алексей Купер


Замовляла у цій фірмі перетяжку комплекту м’яких меблів. Диван, крісло, стільці перетягнули дуже якісно. Ви справжні професіонали у сфері перетяжки, ремонту та відновлення м’яких меблів. Я задоволена що звернулися в Артмебелі, тут також дуже хороші відгуки, які виявилися правдивими.

 

Ксения Одинцова


Наш диван був у дуже поганому стані. Діти з артмеблів відновили все повністю, тепер наш диван як новий. Читали відгуки з перетяжки меблів від цієї фірми Артмебелі, так всі задоволені, негативу немає. Я тепер знаю чому, бо це професіонали своєї справи. Всім раджу. А ціни дуже хороші!

 

Дмитрий Петронко


Ця компанія Артмебелі робить не тільки перетяжку меблів, а ще й виробництво м’яких меблів, диванів та ліжок. Ми дуже задоволені. Нам зробили на нашій фотографії диван-ліжко в дитяче для дитини. Супер! Молодці!

 

Анна Вальтрод


Замовив у компанії Арт Мебель кутовий диван із механізмом трансформації для сну. Якістю залишився задоволений, зробили швидко та без затримок. Роботою залишився задоволений, компанію радитиму.

 

Егор


Замовили виготовлення дивану в стилі прованс на наш креслення, компанія супер, швидкі терміни. Величезний вибір тканин. Дякую!

 

Вадим


Хочу висловити величезну подяку цій компанії та керівництву! Ви дуже великі молодці, на кожному етапі виробництва мені надсилали фото процесу розробки дивану, дуже крутий підхід. Ніхто нічого не ховає, працюють відкрито, можна так само до них приїхати в будь-який час і подивитися на своє замовлення. Диван вийшов дуже гарним та якісним. Раджу Артмеблі!

 

Андрей Анатольевич


Дякую за куточок став чудово, дуже задоволені, сусідам Вас радитимемо.

 

Виталий


Замовляли виготовлення диванчика, хлопці з цієї компанії все зробили швидко та вчасно. Роботою задоволені. Прикріпили фотозвіт. Спасибі вам!

 

Ксюша Петрович


Звернулися до компанії Артмебелі для перетяжки двох дуже старих стільців, які дорогі нам як пам’ять. Роботу виконали на 100 балів, така якість не залишає байдужою. Тепер усім радимо Артмебелі і звертатимемося тільки сюди!

 

Дмитрий Иванович


Замовляли в цій компанії два прямі дивані та двоспальне ліжко і залишилися дуже задоволеними роботою майстрів. Меблі виявилися такими, як ми і планували і навіть кращими, завдяки широкопрофільності компанії та великому вибору рішень: від тканин до конфігурацій меблів!) Сергій та Павло завжди були на зв’язку, відповідали на всі питання, що виникали у нас у процесі виготовлення. На виробництві ми були два рази: під час підписання договору та приблизно через місяць, приїжджали оцінювати готовність. Тому окрема вдячність компанії за відкритість та щирість із клієнтами! У нашому випадку, меблі були готові раніше терміну, що стало для нас приємним сюрпризом) Тому однозначно рекомендую компанію ArtMebli як виробника якісної меблів!

Артур Всеволодов


Дякую за добру роботу! Нарікань жодних немає. І швидко, і якісно. Матеріалів дуже багато, у будь-якому випадку можна знайти те, що потрібно, під будь-який стиль та й бюджет. Перетягували дуже старий м’який куточок, замінили не лише оббивку, а й усередині. Виглядає тепер як новий. Ще раз дякую.
Перетяжка меблів відгуки Київ
Анна Чайка

Потрібно було перетягнути 4 стільці для кухні. Звернулися за послугою до цієї фірми. Вийшло те, що й хотіли. Результатом задоволені. Без претензії. Велике спасибі. Найвищий бал за виконану роботу.

Перетяжка меблів відгуки Київ
Паша Победов

Звернулися до Артмебелі для перетяжки меблів за порадою знайомих, які залишилися задоволені роботою. Було важко вибрати саму оббивку, тому що в нас вдома тварини, хотілося щось стійкіше і не марке, телефоном тому й просили привезти щось із таких матеріалів. Матеріалів справді дуже багато. Поміняли не тільки саму оббивку, а й постелили новий поролон, бо диван був уже продавлений. По роботі нарікань немає, думаю, ще довго користуватимемося оновленим диваном.
Перетяжка меблів відгуки Київ
Юлия Темченко

Відгуки перетяжка меблів

Звернулися до Артмебелі за виготовленням дивану у стилі печворк. Рідко коли залишаємо відгук про перетяжку дивану. Але це той самий випадок. Роботу зроблено дуже добре. Ціни нормальні. Строки швидкі! Окреме спасибі Павлові за хорошу консультацію щодо тканин.

Ксюша Смирнова


Залишіть відгук про перетяжку м’яких меблів

Відгуки з перетяжки м’яких меблів ✅ Великий вибір матеріалів для оббивки ✅ Реальні відгуки про нашу роботу – з перетяжки диванів ✅ Гарантія 2 роки ⚡ Знижки та Акції.