Про Компанію ARTMEBELI

Artmebeli: гарантовано повернемо до життя меблі «з історією»

Компанія «Artmebeli оббивка меблів» займається перетяжкою, ремонтом та реставрацією меблів. Наші майстри допоможуть повернути до життя старі предмети інтер’єру і зроблять все, щоб після перетяжки меблі виглядали максимально схожими на нові, а термін експлуатації збільшився кратно. Завдяки високій кваліфікації та багаторічному досвіду роботи майстрів, ми гарантуємо виконання замовлень різної складності. Кожен клієнт може вибрати тканину на власний розсуд із каталогу, який постійно оновлюється. Якість матеріалу задовольнить навіть найвибагливіших клієнтів – переконайтесь у цьому самі.

Про засновника компанії Артмебелі

Ласкаво просимо у світ мистецтва перетяжки м’яких меблів, створений завдяки пристрасті та майстерності засновника нашої компанії, Павла Олексійовича. Павло – справжній майстер своєї справи, чиє натхнення та творчий підхід перетворюють звичайні предмети на витвори мистецтва.

З дитинства Павло виявляв дивовижний талант до ремісничого мистецтва. Його руки ніби створені для того, щоб надавати нове життя старим предметам, що втомилися. Здатність бачити потенціал у кожній деталі та тканині дозволила йому стати затребуваним фахівцем у галузі перетяжки меблів.

Заснувавши свою компанію, Павло об’єднав любов до традиційних методів мистецтва із сучасними тенденціями дизайну. Його роботи стали не лише втіленням якісної перетяжки, а й унікальним стилем, який наголошує на індивідуальності кожного предмета.

Павло Олексійович – не просто власник компанії з перетяжки меблів – Артмебелі, але і особистість, що надихає, творчість якої створює атмосферу затишку та елегантності в кожному будинку. З його керівництвом наша компанія продовжує радувати клієнтів не лише якісною роботою, а й унікальним поглядом на мистецтво меблевої перетяжки.

Переваги майстерні з перетяжки Артмебелі

У своїй роботі ми прагнемо знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта починаючи з першого контакту. Після реставрації і перетяжки меблі знову стане довговічною і практичною. Саме на ці якості ми і орієнтуємося.

Що ми пропонуємо?

Безкоштовний виїзд фахівця. Щоб оцінити фронт і складність роботи, за вказаною адресою виїжджає заміряє-дизайнер. Завдяки цьому вам не доведеться самостійно доставляти диван або крісло в майстерню. Це суттєва економія вашого часу і грошей.

2. Великий асортимент тканин. У нас ви знайдете матеріал, який задовольнить всім вашим запитам. Ознайомитися з каталогом зразків можна у дизайнера, який, до того ж дасть слушні поради і допоможе визначитися з правильним вибором.

3. Беремо на роботу майстрів з досвідом від 5 років. У нашій компанії працюють тільки висококваліфіковані фахівці з відповідною освітою. Кожен з них відповідально ставиться до роботи і виконує її максимально якісно.

4. Прийнятні ціни. Вартість наших робіт відповідає якості. При цьому ціни на перетяжку меблів конкурентоспроможні. Відреставрувати або зробити перетяжку меблів набагато дешевше, ніж купувати нову.

5. Гарантія якості. На всі виконані роботи надається гарантія якості.

Звертайтеся прямо зараз за телефонами, залишайте заявку на сайті, пишіть в соцмережах і ваша меблі заграє новими фарбами!

ПРО НАС