Перетяжка узголів’я ліжка

ᐈ【Перетяжка м’яке узголів’я】 ✅ в Києві ⚡ Великий вибір якісних матеріалів ✅ Оптимальні ціни на ⚡【перетяжка ліжка】Київ ✅ Гарантія 2 роки ⚡ Знижки та Акції. Ліжко з м’яким узголів’ям. Незважаючи на великий вибір спальних місць, які пропонують інноваційні меблеві магазини, ліжко з м’яким узголів’ям завжди користується попитом. Її недолік – з часом наповнювач ліжка стоншується і втрачає обсяг, «вимагаючи» заміни. Але легше вибрати оббивку узголів’я, ніж купувати нову ліжко. Як буде проходити робота? Дізнаєтеся далі.

Замовити перетяжку м’якого узголів’я

Перетяжка узголів'я ліжка

Повністю м’яке узголів’я – при такому варіанті м’який наповнювач (найчастіше ППУ) викроює точно за розмірами основи для ліжка. Дивани на замовлення Київ. М’яке узголів’я з жорстким краєм – в такому випадку до основи ліжка спочатку кріпитися спеціальна окантовка (товщина в 2 рази менше, ніж у ППУ, а модель схожа профілем головах). Вона виконує роль рами, в яку далі вставляється м’який наповнювач і тканину для декорування.

Фото перетяжки узголів’їв


Оббивка узголів’я ліжка

Перетяжка узголів'я ліжка

Якісна перетяжка узголів’я

Хочете високоякісну перетяжку ліжка? В такому випадку доручіть цю справу нам: в нашій компанії працюють виключно фахівці з великим досвідом роботи по реставрації і ремонту м’яких та корпусних меблів. Перетяжка меблів. Ми проведемо перетяжку узголів’я швидко, в обговорені терміни і за доступною вартості. Телефонуйте і замовте безкоштовний виїзд фахівця для виміру в нашій фірмі!

Перетяжка узголів'я ліжка

В якості підстави для узголів’я ми застосовуємо лист фанери: він досить міцний і добре утримує задану форму.

Вартість перетяжки узголів’я

Перетяжка узголів’я Ціна перетяжки узголів’я “за роботу майстра”
Перетяжка невеликого узголів’я От 600 грн.
Перетяжка великого узголів’я  от 900 грн.
Ремонт узголів’я от 400 грн.

* Ціна на перетяжку і ремонт м’якого узголів’я вказана за роботу, вартість матеріалів рахується окремо.

Реставрація м’якого узголів’я для ліжка

Перетяжка узголів'я ліжка

Ремонт і перетяжка узголів’я

Спочатку вирізається прямокутник необхідного розміру, вже після йому надається необхідна форма – це може бути просто прямокутник або будь-якої конфігурації фігура, на ваш розсуд (обговорюється заздалегідь). Далі вирізаний заздалегідь поролон приклеюється до листа фанери. Для більшої міцності він прикріплюється ще й меблевими скобами по всьому периметру листа.

Перетяжка узголів'я ліжка

Оббивка м’якого узголів’я

Фанерна заготовка з прикріпленим поролоном обтягається декоративною тканиною. Вибір матеріал узгоджується заздалегідь, але ми радимо зупиняти свою увагу не тільки на привабливою, але і на дуже міцної тканини!

Великий вибір матеріалів для перетяжки м’якого узголів’я ліжка

Перетяжка узголів'я ліжка


Перетяжку узголів’я ліжка ми починаємо з нижнього краю з поступовим рухом до верхньої частини головах. На цьому етапі наші фахівці дуже ретельно стежать за натягом матеріалу, акуратно розгладжуючи його, для того щоб не утворювалися непотрібні складки. У разі якщо узголів’я фігурне і рельєфне, то тканина підрізає для її найкращого натягу і підвертається в необхідних місцях. Додатково ми закріплюємо тканину за допомогою меблевого степлера по периметру узголів’я ліжка. Для того щоб уникнути прориву тканини через гострі скоб, матеріал підвертається по всьому периметру.

Чому варто звернутися до нас за перетяжкой узголів’я для м’якого ліжка?

Перетяжка узголів'я ліжка

В яких випадках може знадобитися заміна оббивки узголів’я ліжка

Перетяжка та ремонт узголів’я ліжка може стати необхідною в таких випадках:

  1. Стара оббивка узголів’я ліжка вигоріла та втратила привабливість.
  2. Тканина на узголів’ю ліжку накопичила багато забруднень, плям і не піддається виведенню.
  3. Чохли узголів’я ліжка пошкодилися від механічних впливів або стали протертими.
  4. Наповнювач узголів’я ліжка став тоншим, втратив пружність та обсяг.
  5. Початковий зовнішній вигляд узголів’я ліжка втратив актуальність та не вписується в новий інтер’єр.
  6. Клієнт бажає змінити дизайн, колір або форму свого старого узголів’я.

Перетяжка узголів’я ліжка є ідеальним рішенням у всіх цих ситуаціях. Після реставрації цей функціональний та декоративний елемент ліжка буде виглядати як новий, і це можна зробити за вартістю всього 20% – 40% (залежно від вибраного матеріалу для оббивки) від ціни нового ліжка. Перетяжка дивана або других меблів, виконана кваліфікованим майстром, стане чудовою можливістю зробити якісне та ефектне оновлення вашого меб