Штучна шкіра для оббивки м’яких меблів

У каталозі представлений приблизний зовнішній вигляд штучної шкіри / шкірозамінника, для ознайомлення з усіма зразками штучної шкіри / шкірозамінника запрошуємо вас відвідати наш офіс / виробництво Ремонт мягкой мебели Артмебели.

Повний вибір зразків по оббивці для м’яких меблів “Тканини, еко шкіра, шкірозамінник, шкіра” Представлений у нас в офісі Артмебелі. В наявності більше 1200 варіантів на будь-який стиль і колір.

Штучна шкіра Штучна шкіра Штучна шкіра Штучна шкіра Штучна шкіра Штучна шкіра Штучна шкіра Штучна шкіра

Штучна шкіра Штучна шкіра Штучна шкіра Штучна шкіра

Штучна шкіра, створена з використанням сучасних технологій, стає все більш популярною завдяки своєму подібному до натуральної шкіри зовнішній вигляд. Такі матеріали мають ефектний і дорогий зовнішній вигляд, при цьому мають більш доступну вартість.

Технічні характеристики:

В основі екошкіри лежить бавовняна тканина, на яку наноситься шар поліуретану. Це забезпечує матеріалу хорошу повітропроникність і позбавляє характерного хімічного запаху.

Плюси:

  • Стійкість до вологи, здатність витримувати вологе прибирання.
  • Міцність та довговічність.

Мінуси:

  • Легко дряпається.
  • При неправильному догляді може потріскатись.
  • Неякісні види шкірозамінника можуть бути менш повітропроникними.

Галузь застосування:

Штучна шкіра чудово підходить для оббивки меблів в офісі, надаючи інтер’єру статусного та елегантного вигляду. Однак для спальні вона може бути менш придатною через гладку поверхню, яка може викликати зісковзування постільної білизни. У спеку такий матеріал може бути менш комфортним. Також варто враховувати, що домашні тварини можуть пошкодити оббивку своїми пазурами.