Перетяжка меблів для катерів та яхт Конча Заспа

ᐈ【ПЕРЕТЯЖКА МЕБЛІВ ДЛЯ КАТЕРІВ І ЯХТ】✅ в Конча Заспа⚡ Великий вибір якісних матеріалів ✅ Оптимальні ціни на ⚡【ПЕРЕТЯЖКА КАТЕРІВ І ЯХТ】Конча Заспа ✅ Гарантія 2 роки ⚡ Знижки та Акції. Інтер’єрна оббивка катерів, яхт, інших суден Подушки в каюти яхт, катерів Штори на судна, катери та яхти Конча Заспа

Замовити перетяжку меблів для катерів та яхт Конча Заспа

Експлуатація водного транспорту подібна до екстремальних умов, що робить внутрішню обшивку салонів яхт, катерів і човнових кают, а також оббивку сидінь гідроциклів (водних мотоциклів) особливо схильними до зносу. Однак не кожне ательє здатне якісно виконати їх перетяжку — це вимагає спеціального підходу та застосування спеціалізованих матеріалів. Замовляючи ремонт у майстрів Конча Заспа, які не знайомі з особливостями водного транспорту, ризикнути отримати тимчасове оновлення. Це призведе до необхідності повторної реставрації та перетяжки салону катерів, яхт та сидінь гідроциклів вже в найближчому майбутньому, що коштуватиме власникам дорого.

Перетяжка меблів для катерів та яхт Конча Заспа

Перетяжка дивана для катерів, яхт Конча Заспа

Тому при виборі майстрів для перетяжки човнів, яхт, вітрильників або водних мотоциклів Конча Заспа, власникам водного транспорту слід звертати увагу насамперед на репутацію та досвідченість. Ательє “Артмеблі” у місті Конча Заспа заслужило репутацію одного з найнадійніших в Україні завдяки своєму професіоналізму у перетяжці салонів яхт та катерів, а також обшивці сидінь гідроциклів. Ми маємо точне розуміння необхідних матеріалів і здатні виконати ремонт швидко, якісно та за розумною ціною Конча Заспа.

Перетяжка меблів для катерів та яхт Конча Заспа

Фото перетяжки катерів та яхт Конча Заспа

Причини та особливості реставрації салону та сидінь водного транспорту Конча Заспа, можуть бути різноманітними:

  1. Вплив навколишнього середовища: Сидіння на відкритій палубі вітрильника або катера, а також салонні оббивки човнів та водних мотоциклів схильні до агресивних зовнішніх умов. Сонячне світло, волога та водні бризки можуть швидко пошкодити оббивку навіть за наявності захисних засобів.
  2. Знос: Елементи салону яхт, катерів та сидіння гідроциклів Конча Заспа, схильні до стирання та пошкоджень з часом. Експлуатація у суворих умовах прискорює процес зносу, особливо у разі катання відпочиваючих чи перевезення пасажирів.
  3. Тюнінг: Багато власників водного транспорту бажають змінити зовнішній вигляд салону або сидінь, щоб надати їм індивідуальності та комфортності. Перетяжка дивану вдома. Перетяжка оббивки та модифікація форми крісел та диванів дозволяють здійснити тюнінг та покращити естетичний вигляд.

Щоб забезпечити не лише стильне оновлення, а й довговічність, реставраційні роботи повинні проводитись з особливим підходом, враховуючи особливості експлуатації водного транспорту Конча Заспа.


Ремонт меблів для яхт та катерів Конча Заспа

Перетяжка меблів для катерів та яхт Конча Заспа

Перетяжка та ремонт диванів для катерів та яхт Конча Заспа

Оздоблення салону катера або яхти, а також перетяжка сидінь скутера або човна Конча Заспа, вимагає використання матеріалів високої міцності і водовідштовхувальних властивостей. Звичайні меблеві оббивні матеріали або тканини для салону автомобіля абсолютно не підходять для цієї мети.

Уникайте використання матеріалів, які вбирають вологу або стають слизькими від води. Також не варто економити на матеріалах для перетяжки водного транспорту, вибираючи найдешевші шкірзами застарілих зразків, наприклад, дерматин. Перетягнути диван недорого. Такі замінники шкіри швидко руйнуються під впливом води, починаючи розшаровуватися та утворюючи бульбашки, що призводить до необхідності ремонту.

Найкращі матеріали для обшивки водного транспорту Конча Заспа:

  1. Натуральна шкіра: дорогий, престижний матеріал, що володіє відмінними якостями, ідеально підходить для внутрішнього оздоблення елітних вітрильників, яхт і катерів.
  2. Штучна шкіра нового покоління (екошкіра): практично не відрізняється від натуральної, але доступніша за ціною.
  3. Вініл та морський вініл: спеціалізовані матеріали для перетяжки водного транспорту. Морський вініл має додаткову стійкість до агресивної солоної води.

При реставрації салонів яхт та катерів, а також обшивці сидінь човнів та гідроциклів Конча Заспа, важливо забезпечити герметичність швів та водостійкість шовного матеріалу. В іншому випадку волога може проникнути всередину меблів, що призведе до появи плісняви та неприємних запахів, а також швидкого зношування матеріалу.

Якісна перетяжка крісел для катерів та яхт Конча Заспа

Перетяжка меблів для катерів та яхт Конча Заспа

Вартість перетяжки катерів та яхт Конча Заспа

Послуги перетяжки катерів та яхт Ціна перетяжки катерів та яхт
Перетяжка сидіння в тканину чи еко-шкіру 6000 грн
Перетяжка сидіння у шкіру чи алькантару 11000 грн
Перетяжка бічних фальш панелей сидіння 4000 грн
Перетяжка елементів центральної консолі 8000 грн
Перетяжка центрального підлокітника у тканину чи еко-шкіру 1600 грн
Перетяжка центрального підлокітника у шкіру чи алькантару 2800 грн
Перетяжка кермового колеса в екошкіру 2000 грн
Перетяжка кермового колеса у шкіру 2800 грн
Перетяжка кришки керма 2000 грн
Перетяжка ручки КПП 1200 грн
Перетяжка вставки дверної картки 2000 грн
Перетяжка дверної картки 4000 грн
Перетяжка верхньої частини торпедо в еко-шкіру 8000 грн
Перетяжка верхньої частини Торпедо у шкіру чи алькантару 16000 грн
Перетяжка нижньої частини Торпедо в екошкіру 8000 грн
Перетяжка нижньої частини Торпедо у шкіру чи алькантару 16000 грн
Перетяжка стійок салону в екошкіру 2000 грн
Перетяжка стійок салону в шкіру або алькантару 4000 грн
Перетяжка стелі в автотканину 800 грн
Перетяжка стелі в алькантарі 1600 грн
Перетяжка козирка в автотканину 800 грн
Перетяжка козирка в алькантару 1600 грн
Ремонт сидіння – заміна деталі на тканину або еко-шкіру 1600 грн
Ремонт сидіння – заміна деталі на шкіру або алькантару 2400 грн
Перетяжка меблів для яхт та катерів 2000 грн
Перетяжка дивана для яхт та катерів 1600 грн

*ціни на перетяжку та ремонт меблів для яхт, катерів Конча Заспа, вказані за роботу, матеріал вважається окремо

Великий вибір матеріалів для перетяжки яхт та катерів Конча Заспа

Перетяжка меблів для катерів та яхт Конча Заспа

Оббивка меблів катерів та яхт Конча Заспа

В ательє artmebeli Ви можете замовити як комплексну, так і часткову перетяжку салонів яхт і катерів, а також ремонт і оновлення оббивки сидінь човнів і скутерів Конча Заспа. Наші клієнти можуть очікувати наступних переваг:

  1. Широкий вибір матеріалів: Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, що ідеально підходять для водного транспорту. У нас представлений широкий вибір кольорів та текстур. Ви можете вибрати матеріал, який підходить вам за ціною, та замовити оббивку з натуральної чи штучної шкіри, екошкіри, звичайного чи морського вінілу будь-якого відтінку чи поєднання кольорів.
  2. Індивідуальний підхід: Ми дотримуємося принципу обліку індивідуальних уподобань та побажань кожного клієнта. Внутрішнє оздоблення салону катера, тюнінг кают яхти та перетяжка сидінь водних мотоциклів будуть виконані відповідно до ваших уподобань та попередньо узгодженого проекту.
  3. Швидкість та якість: Наші майстри мають високий професіоналізм і досвід роботи. Ми маємо все необхідне обладнання, що дозволяє нам виконувати роботи з перетяжки, ремонту та оновлення салону та сидінь у найкоротші терміни з відмінною якістю.
  4. Прийнятна ціна: Ми надаємо прозору цінову політику, остаточна ціна розраховується ще до початку робіт і залежить від обсягу та складності робіт, а також вибраного вами матеріалу для оббивки.

Для замовлення перетяжки яхт, катерів, гідроциклів або човнів Конча Заспа, ви можете залишити заявку на нашому сайті або відвідати наше ательє artmebeli у Києві.

Чому варто звернутися до нас за перетяжкою дивана на катери та яхти Конча Заспа?

Перетяжка меблів для катерів та яхт Конча Заспа

Перетяжка кают яхт та катерів Конча Заспа

В ательє “Artmebeli” надається можливість провести комплексну перетяжку м’яких меблів у каюті яхти, відновлення диванів на катері Конча Заспа, ремонт лежаків, капітанських крісел та сидінь гідроциклів, оновлення оббивки стінових панелей, а також провести реставрацію окремих елементів салону човнів Конча Заспа.

ᐈ【ПЕРЕТЯЖКА МЕБЛІВ ДЛЯ КАТЕРІВ І ЯХТ】✅ в Конча Заспа ⚡ Великий вибір якісних матеріалів ✅ Оптимальні ціни на ⚡【ПЕРЕТЯЖКУ КАТЕРІВ І ЯХТ】Конча Заспа ✅ Гарантія 2 роки