Перетяжка прямого дивана

ᐈ 【Перетяжка ПРЯМОГО ДИВАНА】 ✅ в Києві ⚡ Великий вибір якісних матеріалів ✅ Оптимальні ціни на ⚡ 【перетяжка ПРЯМИХ ДИВАНІВ】 Київ ✅ Гарантія 2 роки ⚡ Знижки та Акції.

Замовити перетяжку прямого дивана

Перетяжка прямого дивана

Оббивка прямого дивана від Артмебелі

Відновлення та ремонт м’яких меблів – це можливість зберегти унікальний стиль і заощадити на покупці нового предмета інтер’єру. Перетяжка прямого дивана поверне виробу початкову привабливість і надовго продовжить термін його експлуатації. Досвідчені майстри «Artmebeli» швидко і з гарантією якості проведуть реставрацію будь-якої складності, в тому числі оновлення антикварної і ексклюзивних меблів.

Перетяжка прямого дивана в Києві

Перетяжка прямого дивана

Фото перетяжки прямого дивана


Ремонт прямого дивана

Перетяжка прямого дивана

Перетяжка і ремонт прямих диванів

Якісна перетяжка прямого дивана

Перетяжка прямого дивана

Вартість перетяжки прямого дивана

Перетяжка прямого дивана Ціна перетяжки прямого дивана “за роботу майстра”
Перетяжка дивана прямого невеликий від 3800 грн
Перетяжка великого прямого дивана від 4200 грн
Ремонт механізмів в прямому дивані від 1000 грн.

* Ціни на перетяжку і ремонт прямого дивана вказані за роботу, матеріал вважається окремо

Великий вибір матеріалів для перетяжки прямого дивана

Перетяжка прямого дивана

Оббивка прямого дивана Київ

Плями і потертості на оббивці, нерівності на матраці або скрипучі старі пружини – не причина викидати улюблені меблеві предмети. Далеко не завжди новий диван вписується в обстановку, крім того, при покупці потрібно вибрати модель, яка підходить за розміром. Швидко і без зайвих витрат проблему вирішує перетяжка і ремонт прямих диванів, що включає:

  1. Заміну зім’ятого, втратив пружність наповнювача новим поролоном. Такий вид ремонту поверне м’якість і комфорт сидіння, спинки і підлокітників.
  2. Перетяжка оббивки меблевої тканиною від кращих виробників. Для дивана можна вибрати як просту рогожку, так і дорогу шкіру або благородний велюр.
  3. Усунення невеликих забруднень і дрібний ремонт на дому. Майстер приїде в зручний час і поверне меблевому виробу естетичні характеристики.

Друге життя старого дивана: оновлення та якісний ремонт

Залежно від наявних пошкоджень можливе виконання косметичного або капітального ремонту, що продовжує термін служби м’яких меблів на кілька років. Високий професіоналізм майстрів і використання сертифікованих матеріалів – гарантія відмінної якості робіт. У майстерні фірми «Artmebeli» можна повністю оновити навіть раритетні й антикварні вироби.

Замовити перетяжку прямого дивана в Києві

Перетягнути маленький або великий диван швидко і за оптимальною ціною можна, звернувшись в компанію з великим досвідом і бездоганною репутацією. Кожному клієнту «Artmebeli» доступні:

  • Оцінка стану дивана по фото.
  • Вибір тканин з каталогу, що включає 4550 зразків.
  • Виїзд майстра на будинок для консультації або виконання дрібного ремонту.
  • Ремонт будь-якої складності в умовах майстерні.
  • Упаковка і доставка відреставрованого дивана по Києву

Уточнити попередню вартість робіт можна на сайті, використовуючи форму для зворотного форми або пошту, а також отримати потрібну інформацію під час безкоштовного виїзду фахівця додому.

Чому варто звернеться до нас за перетяжкой прямого дивана?

Перетяжка прямого дивана

Замовити перетяжку дивана прямої форми

ᐈ 【ПЕРЕТЯЖКА ПРЯМОГО ДИВАНА】 ✅ в Києві ⚡ Великий вибір якісних матеріалів ✅ Оптимальні ціни на ⚡ 【ПЕРЕТЯЖКА ПРЯМИХ ДИВАНІВ】 Київ ✅ Гарантія 2 роки ⚡ Знижки та Акції.